Новини

У Чернівцях відключатимуть воду за борги

Послуга відключення та підключення водопостачання обійдеться у три тисячі гривень.

З 1 травня цього року абонентам водоканалу, які мають заборгованість за водопостання, будуть відключати воду. Робитимуть це на підставі закону про житлово-комунальні послуги, який набув чинності з 1 травня. Про це у коментарі «Шпальті» розповів перший заступник директора КП «Чернівціводоканал» Ярослав Цуркан.

«Закон дозволив нам відключати від води абонементів фізичних та юридичних осіб, якщо є заборгованість. Відключення можливе впродовж 30 днів з моменту попередження абонемента про відключення», – каже Ярослав Цуркан.

Вартість послуги відключення та підключення централізованого водопостачання становитиме близько трьох тисяч гривень.

За словами першого заступника керівника Чернівціводоканалу, у місті є абоненти, які мають заборгованість по 1-3 роки.

«Маємо перелік юридичних осіб. Це 10 фірм у Чернівцях, які заборгували 300 тисяч гривень. Станом на 21 травня з цієї суми вже повернули 180 тисяч гривень. Ми не отримуємо від цього мільйонних прибутків, але це впорядковує відносини між абонементами та підприємством», – каже Ярослав Цуркан.

Також є близько 120 адрес абонементів фізичних осіб, де загальний борг становить близько 700 тисяч гривень. Це переважно приватні садиби.

За його словами, відключити абонемента від централізованого водопостачання важко, бо треба шукати колодязі, крани, пломбувати усе, але цю роботу будуть виконувати.

 

Коментарі