Чернівчанин Вадим Молофій виборов «бронзу» чемпіонату світу з годзю-рю карате

Вихованець спортклубу «Лідер» посів третє місце у розділі ірікумі-го – повноконтактних поєдинках.

Фото karate.ua

З 10 по 12 травня в Одесі проходив чемпіонат і кубок світу з годзю-рю карате. У змаганнях взяли участь 725 спортсменів із 17 країн.

Бронзову медаль чемпіонату світу у ваговій категорії -63 кг виборов вихованець чернівецького спортклубу «Лідер» Вадим Молофій. Чернівчанин посів третє місце у розділі ірікумі-го, в якому поєдинки проходять у форматі повного контакту. Про це «Шпальті» повідомив тренер СК «Лідер» Дмитро Лазоренко.

Окрім Вадима Молофія, у турнірі взяли участь ще двоє чернівчан: Олесь Полянський та Дмитро Романюк.

Перше загальнокомандне місце у чемпіонаті світу посіла Україна, друге – Казахстан, а третє – Азербайджан.

Довідка. Годзю-рю – один з основних окінавських стилів карате, заснований майстром Чоджуном Міягі у 1928 році. Він поєднує комбінації жорсткої та м’якої технік – техніку ударів руками, ногами, кидкові техніки, больові, задушливі прийоми.