Новини

218 мотоциклів. Як чернівецькі байкери відкривали мотосезон 2019. Відео

Вони проїхалися кілометровою колоною з Чернівців до Новоселиці у супроводі поліції.

11 травня байкерський рух Чернівців відкрив мотосезон. Із Чернівців до Новоселиці у супроводі правоохоронців проїхалася кілометрова колона з 218 одиниць техніки.

Як розповів «Шпальті» байкер «Free Riders Bukovyna», співорганізатор заїзду  Володимир Кравчук, цього разу вони поставили новий рекорд – біля стадіону вишикувалися 218 мотоциклів.

«Ми ніколи не рахуємо людей, адже кожен байкер може бути на мотоциклі з кимось. Орієнтиром для нас є техніка. Восени на закритті була максимальна цифра за весь час – близько 200 байків. Зараз їх тут уже 218. Сподіваємося, що з кожним разом нас стане все більше і більше. Тут люди різного віку, різних професій, серед нас є навіть 6 дівчат», – розповів Володимир.

Сам він катається вже 4 роки і називає мотоцикл своїм основним транспортом.

«Усе почалося як хобі, а зараз – це добра частина життя. Це мій основний транспорт, бо автомобіль я продав. Ми так подорожуємо з дружиною, я так відводжу дитину на гуртки. Взимку я дуже за цим сумую», – зізнається чоловік.

Щороку байкери на відкриття та закриття сезону збирають кошти, аби допомогти дитячому будинку чи інтернату області. Цього разу вони передадуть гроші Новоселицькому інклюзивно-ресурсному центру.

«Стараємося щоразу допомогти іншій організації. Ми зв’язлися з мерією, керівництвом центру і поцікавилися, чого вони найбільше потребують. Нам повідомили, що потрібно звичайну вбиральню переобладнати у таку, якою було б зручно користуватися візочникам. Ми самі домовлялися з робочими. Окрім цього, купили масажний стіл, принтери та кварцову лампу», – розповів Володимир Кравчук.

На це байкери витратили понад 50 тисяч гривень, проте зібрали вони ще більшу суму. На зборах вони вирішуватимуть, як реалізувати залишок у 20 тисяч.

 

 

Коментарі