Новини

28-річній буковинці потрібні кошти на дороговартісну операцію

Марина Гуцуляк уже 21 рік лікує пухлину в нозі. 

28-річна буковинка Марина Гуцуляк потребує допомоги. Дівчині необхідно зібрати велику суму для операції на нозі. Після неї Марина зможе ходити без милиць та не приймати постійно знеболювальні препарати. Операцію планують проводити в Ізраїлі.

У коментарі «Шпальті» Марина розповіла, що хворіє з семи років. Тоді у неї виявили пухлину лівого бедра. Через неправильне лікування ситуація тільки погіршилася. Дівчина постійно приймає знеболювальні, після операцій тривалий час пересувається тільки з милицями.

«Діагноз – фіброзна дисплазія кістки, яка постійно прогресує. Лікувалася в Україні, була двічі прооперована в Києві, але все безрезультатно. Наразі в Ізраїлі є лікар, який обіцяє допомогти. Мені потрібна заміна стегнової кістки. Це такий імплант, який зростатиметься з моєю кісткою ноги. Після цього необхідна буде ще заміна суглоба. Це все можна зробити за одну операцію. Вона коштує 30 тисяч доларів, та, крім цього, є ще багато затрат. Тішать прогнози. Мені сказали, що після цього я ходитиму без милиць і не відчуватиму болю у нозі», – розповіла Марина Гуцуляк.

Реквізити для допомоги:

5168 7427 1922 7229

МФО банка: 305299

Мобільний номер: 0688827550

 

 

 

 

 

Коментарі