Новини

День пішохода. Студенти-маркетологи ЧНУ започаткували екоакцію

Усіх охочих запрошують піти на навчання чи роботу пішки.

23 квітня Економічний факультет ЧНУ за ініціативи студентів-маркетологів проводить акцію «День пішохода 2» під гаслом «Іду на економ».

Завідувачка кафедри маркетингу економічного факультету ЧНУ Ірина Буднікевич розповіла «Шпальті», що таку подію факультет проводить уже вдруге. До неї долучаються як студенти, так і викладачі.

 «Ми запрошуємо всіх студентів та викладачів факультету, студентів ЧНУ та інших ВНЗ, школярів Буковини та їхніх батьків долучитися до цієї акції. Так, ми – сучасні люди і не є противниками автомобілів, але така чудова весна у Чернівцях, так приємно пройтися вранці нашими затишними вулицями, зустріти позитивних людей, самому усміхнутися», – розповіла Ірина Буднікевич.

Умови участі:

  • Вийди з дому й обери найбільш комфортний шлях до свого навчального закладу.
  • Ввімкни крокомір на своєму телефоні чи іншому гаджеті. Або зроби простіше – рахуй кроки.
  • По дорозі сфотографуй приємних людей, чудові пейзажі або навпаки – проблеми чернівецького міського середовища.
  • Зроби скріншот результату та вишли фото на адресу: mmix.cv.ua
  • Підійди до Дошки рекордів (1 поверх 14 корпусу ЧНУ (Кафедральна, 2) біля кафедри маркетингу) і запиши свій результат (кількість кроків або відстань).
  • Розкажи про свої досягнення на сторінках соцмереж. Поділися своїм вкладом в екологію та комфорт нашого міста.

Подібну акцію кафедра маркетингу економічного факультету ЧНУ проводила 25 жовтня 2016 року в рамках професійного свята маркетологів. Тоді студенти та викладачі економічного факультету пройшли в цей день величезну відстань – 785 714 кроків (550 км.) (Чернівці – Київ). У змаганні переміг 1 курс.

Переможців нагородили фітнес-браслетами від мережі «Мультимедіа» та від кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку.

Коментарі