Плавці чернівецького спортклубу «Еліт» виграли 37 медалей на турнірі в Ужгороді

Юні буковинські спортсмени посіли загальнокомандне друге місце на «Кубку олімпійських чемпіонів».

Фото unsplash.com

13 і 14 квітня в Ужгороді відбувся відкритий дитячий турнір із плавання «Кубок олімпійських чемпіонів-2019». У змаганнях взяли участь більше 20 команд із Закарпаття, Києва, Львова, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Житомира, Полтави та Чернівців. Буковину представляли юні плавці зі спортивного клубу «Еліт».

За результатами турніру чернівецька команда посіла у загальному заліку друге місце. Наші земляки виграли 37 медалей, із яких 17 золотих, 13 срібних та 7 бронзових. Кращі результати показали тільки господарі змагань – ужгородська команда «На старт» (загалом 61 медаль).

Крім того, чернівчанка Емілія Пижик стала однією з кращих мультимедалісток турніру. 10-річна плавчиня виборола 8 золотих нагород.

Вам буде цікаво: Чернівецька плавчиня виграла сім золотих медалей на турнірі в Одесі

Результати СК «Еліт» на «Кубку олімпійських чемпіонів»:

«Золото»: Емілія Пижик (8 медалей), Вікторія Бурачок (4), Олена Шахрай (2), Валерія Зінченко (2), Максим Довбуш.

«Срібло»: Максим Довбуш (4), Валерія Власюк (3), Олена Шахрай (2), Софія Скрипник (2), Вікторія Бурачок, змішана команда естафети 4х50 метрів вільним стилем.

«Бронза»: Максим Довбуш (2), Олена Шахрай, Вікторія Бурачок, Валерія Власюк, Олександр Яковищенко, змішана команда естафети 4х50 метрів комплексом.