Новини

У Чернівцях цьогоріч планують відремонтувати злітну смугу аеропорту та освітлення в парку

Депутати міської ради внесли зміни до програми «Комфортне місто».

Фото «Шпальти»

Депутати Чернівецької міської ради під час сесії внесли зміни до Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів ЖКГ «Комфортне місто». Зокрема, доповнили документ пунктом «Капітальний ремонт аварійних ділянок злітної смуги та перону КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка». Ці роботи коштуватимуть міському бюджету 1 мільйон 549 тисяч гривень.

«Нам потрібно негайно провести ремонт злітно-посадкової смуги для того, щоб ми не втратили цього літа рейси на турецьку Анталію, на які вже оголосили продаж квитків. Крім того, необхідно здійснити в центрі міста ремонт тротуарів, зробивши їх більш доступними», – сказав директор Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради Володимир Бешлей.

Пандуси облаштують на тротуарах на Театральній, Центральній, площі Філармонії, вулицях Франка, Банковій та Бандери.

Також цьогоріч планують здійснити капремонт освітлення алей у Центральному парку культури і відпочинку імені Шевченка.

«145 опор будуть замінені, встановлені сучасні енергоефективні LED-світильники з оптикою, з регуляцією напруги залежно від того часу, коли вони світяться», – повідомив Володимир Бешлей.

Загальна вартість робіт – 4 мільйони 749 тисяч гривень. Із цієї суми 1,5 мільйона – субвенція з державного бюджету.

Окрім цього, до Програми «Комфортне місто» внесли капремонт дороги на вулицях Щербанюка (від Аксенина до Кутузова), Кармелюка (від Буковинської до Руданського та від залізничного переїзду до Винниченка), Рівненській (від Героїв Майдану до пологового будинку №2) та Зарожанській.

 

Коментарі