Новини

Чернівчанин Валерій Чоботар візьме участь у Європейських іграх

Буковинець – один із шести каратистів, які відстоюватимуть честь України на престижних змаганнях.

Європейська федерація карате затвердила список українських спортсменів, які здобули ліцензії на участь у Європейських іграх-2019. Змагання відбудуться у червні цього року у столиці Білорусі Мінську. Серед шести каратистів, які кваліфікувалися на ігри – чернівчанин Валерій Чоботар. Він представлятиме Україну у ваговій категорії 84 кілограмів. Крім нього, за медалі в інших категоріях боротимуться троє спортсменів зі Львівщини та двоє з Одещини.

Нагадаємо, Валерій Чоботар представляє спортивний клуб «Лідер». У 2018 році чернівчанин став віце-чемпіоном світу з карате та був визнаний кращим каратистом України.

Читайте також: Творити історію. Каратист Валерій Чоботар про тріумф на чемпіонаті світу та олімпійські амбіції

Довідка. Європейські ігри, або Європіада – багатовидові спортивні змагання, започатковані 2015 року, які є аналогом Паназіатських чи Панамериканських ігор та відбуваються один раз у чотири роки. Під час других Європейських ігор у Мінську понад 4000 атлетів із 50 країн Старого Світу змагатимуться у 15 видах спорту й розіграють 199 комплектів нагород. Наразі ліцензії на участь у змаганнях здобули близько 150 українських спортсменів.

 

Коментарі