Новини

«Буковинська мрія» продовжує шукати чарівників

Нині з 256 дитячих листів на сайті чарівники-благодійники готові втілити вже 96 мрій.

Благодійний фонд «Я майбутнє України» в рамках XI благодійного фестивалю «Буковинська мрія» шукає чарівників. Головна мета фестивалю — привернути увагу небайдужих до діток-сирот та довести їм, що всі мрії можуть здійснитися.

Раніше у благодійному фонді розповіли «Шпальті», що цьогоріч фестиваль уперше вийде за межі України.

«Цього року ми плануємо втілити мрії понад 1 тисячі дітей + ще залучимо 100 діток з-за кордону. Тому 11-та «Буковинська мрія» вперше стане міжнародною. Оскільки ми співпрацюємо з інтернатами, то очікуємо повернення наших анкет і бланків із листами», — пояснили тоді у благодійному фонді в коментарі «Шпальті».

Аби реалізувати побажання дитини, надішліть на електронну адресу [email protected] номер мрії, яку ви бажаєте втілити, а також свої контактні дані.

Або телефонуйте 099-2000-103 і бронюйте номери мрій.

Вам також буде цікаво: Чернівецьке Місто Добра. Репортаж із дитячого центру «Мрія Марти»

Приносити подарунки можна за адресою: місто Чернівці, вулиця Вірменська, 21 з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 18:00. Або ж надсилати «Новою поштою» на відділення №6 або №1, отримувач: Марта Левченко, мобільний номер для відправки: +380502436971. На еко-обгортці подарунка вказати номер мрії, прізвище та ім’я дитини, назву інтернату. (Цьогоріч «Буковинська мрія» екологічна, тому всі подарунки необхідно обгортати в еко-упаковки!)

У рамках фестивалю «Буковинська мрія» упродовж 2015-2018 років втілили в життя мрії 6000 дітей.

Збір подарунків триває до 10.05.2019р. 

 

 

Коментарі