Новини

Четверо нових футболістів підсилили ФСК «Буковина»

Двоє з них – Олег Керчу та Андрій Гусін-молодший – раніше виступали за чернівецьку команду.

Андрій Гусін-молодший/Фото «Шпальти»

ФСК «Буковина» дозаявила чотирьох нових виконавців. Серед них – воротар Марк Медведєв, захисники Андрій Гусін-молодший та Олег Керчу, а також нападник Ярослав Галенко. Про це повідомляє офіційний сайт чернівецької команди.

Назвати новачками Олега Керчу та Андрія Гусіна-молодшого важко. Олег Керчу – легенда «Буковини», рекордсмен чернівецької команди за кількістю зіграних матчів у чемпіонаті та Кубку України. Андрій Гусін-молодший зіграв за «Буковину» 8 матчів у минулому сезоні.

Нагадаємо, раніше склад ФСК «Буковина» підсилили Олександр Вечтомов, Андрій Шишигін, Дмитро Баранов, Артем Меркушов та Віталій Бурко.

Вам буде цікаво: Андрій Гусін-молодший: «Чернівці – європейське місто, в якому комфортніше, ніж у Києві»

Довідка. Марк Медведєв – воротар. Народився 19 квітня 1998 року в Запоріжжі. У дитячо-юнацькій футбольній лізі грав за команди «Металург» (Запоріжжя), «Дніпро» (Дніпро). Виступав за професійні команди «Зоря» (Луганськ, U19), «Зірка» (Кропивницький, U-19 та U-21) та «Зірка» (Кропивницький).

Андрій Гусін – захисник. Народився 18 квітня 1996 року у Києві. Грав за «Дніпро» (U-19), «Динамо-2» (Київ), «Буковина» (Чернівці) та «Полісся» (Житомир).

Олег Керчу – захисник. Народився 6 липня 1984 року в Чернівцях. Вихованець буковинського футболу. Крім чернівецької команди грав за «Десну» (Чернігів), «Факел» (Івано-Франківськ), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Нафтан» (Новополоцьк, Білорусь), «Нива» (Тернопіль), «Юкрейн Юнайтед» та «Воркута» (Канада).

Ярослав Галенко – нападник. Народився 7 січня 1991 року в Києві. Виступав за команди «Оболонь-2» (Київ), «Зірка» (Кропивницький), «Нива» (Тернопіль), «Геліос» (Харків), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) та ФК «Суми».

 

Коментарі