Троє чернівчан стали чемпіонами України з вільної боротьби серед юніорів

Золоті медалі вибороли сестри-близнючки Винники та Олександр Вишняк.

З 25 по 28 березня у Харкові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів. У змаганнях взяли участь декілька сотень спортсменів і спортсменок 1999-2001 років народження.

Чернівчани вибороли на чемпіонаті України три золотих медалі. Зокрема, у ваговій категорії 50 кг перше місце посіла вихованка Чернівецької ОДЮСШ Марія Винник, а її сестра-близнючка Соломія стала найсильнішою у ваговій категорії 55 кг. Обидві спортсменки представляють Львівську область, оскільки навчаються у Львівському училищі фізичної культури.

Ще один чемпіонський титул – у активі чернівчанина Олександра Вишняка. Хлопець у фіналі у ваговій категорії 79 кг переміг представника столиці з рахунком 6:0. Про це повідомляє офіційний сайт Асоціації спортивної боротьби України.