#Люблю_театр_за. До міжнародного Дня театру у Чернівцях запустили флешмоб

Авторові найкращого допису у соцмережі подарують книгу.

У Чернівцях запустили флешмоб до Міжнародного дня театру. Буковинцям пропонують написати у соцмережі, за що вони люблять театр, і  отримати за це подарунки.

Флешмоб анонсували на інстраграм-сторінці муздрамтеатру імені Ольги Кобилянської.

«День театру – 27 березня, і ми будемо безмежно щасливі почути, чим для вас є театр, за що його любите? Тому пропонуємо флешмоб «Люблю театр за…». Тут можна розповісти про улюблену виставу чи актора, а, може, маєте улюблений театр? Або в який ходите найчастіше? Або про свій останній візит до театру. Що захочете – головне, щоб про театр.
Напишіть пост у себе на сторінці, зніміть відео, зробіть сторіс – будь-який варіант підійде, головне – не забудьте поставити хештег #люблю_театр_за 
За ним ми виберемо автора найоригінальнішого привітання й подаруємо книгу «Мрія з оксамиту та золота». Дуже сподіваємося, що ви підтримаєте нашу ідею, і ми дізнаємося більше про те, що ви любите, щоб стати кращими для вас!» – ідеться у дописі. 

Взяти участь у флешмобі можна до 28 березня.

Нагадаємо, до Міжнародного Дня театру актори муздрамтеатру імені Ольги Кобилянської підготували прем’єру «Чудеса Мері». Сімейну виставу можна буде побачити 30 та 31 березня.

 

Залишити відгук

Залишити відгук