Новини

Молодій мамі з Чернівців потрібна допомога у боротьбі з раком

У Наталії Єфімової виявили пухлину в мозку. 

22-річна чернівчанка Наталія Єфімова потребує допомоги в боротьбі зі страшною хворобою. У жінки виявили велику пухлину в мозку.

«Все почалося із сильного постійного головного болю і потемніння в очах. “Інший бік материнства” казали мені. Дитина надто активна, спиш мало, перестань годувати грудьми… Але за останні декілька тижнів ситуація дуже погіршилася. Я почала частково втрачати зір, аппетит. Сил не залишалося навіть на прогулянку з дитиною. Дякую моєму чоловікові, який усе ж таки змусив мене поїхати на МРТ. Побачивши результати, ні я, ні чоловік не могли в них повірити, та й досі, напевно, не віримо. Пухлина страшних розмірів», – написала жінка у соціальних мережах.

Наталія Єфімова розповіла «Шпальті», що 25 березня у неї запланована особиста консультація у лікаря з Інституту нейрохірургії імені Ромадонова. Попереднє обстеження встановило, що пухлина доброякісна.

«Вона доброякісна, та встигла сильно розростися і перетиснути все, що тільки можна. Час проведення операції буде залежати від подальших результатів обстежень. І точно будемо чекати повного припинення лактації», – додала Наталія.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 3717 6798 (Єфімова Наталія)

5168 7573 8248 7629 (Єфімов Віктор, чоловік)

 

 

 

 

 

Коментарі