Юні буковинські борці здобули медалі міжнародного турніру у Львові

Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ вибороли два «золота» і дві «бронзи».

Фото spartak.lviv.ua

З 8 по 10 березня у Львові відбувся VІІ турнір із вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, володаря Кубка світу Ігоря Первачука. У змаганнях взяли участь спортсмени з усіх куточків України, а також Чехії, Вірменії, Словаччини, Румунії, Італії, Франції, Польщі та Молдови. За нагороди турніру боролися понад 400 учасників, повідомляє офіційний сайт Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Чотири медалі здобули вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ. «Золото» у ваговій категорії до 32 кг виборов Олександр Іванчук (тренер –Михайло Бушуляк), а у ваговій категорії до 35 кг – Дмитро Клепак (тренер – Сергій Одинак).

Ще дві бронзові нагороди здобули Микита Сафороняк та Михайло Мороз (тренер – Сергій Одинак).