Як у Миговому пройшли змагання з гірських лиж. Фото

У змаганнях взяли участь 10 команд, які складалися із 60 осіб.

У ГТК «Мигово» відбулася відкрита першість Чернівецької області з катання на гірських лижах та гірськолижних рятувальних робіт. Лижники, рятувальники та інструктори гірськолижних комплексів наочно могли продемонструвати свої здібності. У змаганнях взяли участь 10 команд, загалом було 60 осіб.

До Мигового приїхали учасники фактично зі всієї Західної України. Зокрема, були представники із Закарпаття, Івано-Франківська, Львова та Чернівецької області. Також були гості із Києва.

Змагання проводили у двох дисциплінах: слалом-гігант, рятувальні роботи на гірськолижній трасі.

«Ці змагання є дуже доречними. Потрібно підвищувати професійний рівень рятувальників та інструкторів гірськолижних комплексів, аби забезпечити безпеку і швидко реагувати на виклики, які є на гірських схилах», – розповів президент Федерації спортивного туризму Чернівецької області Віктор Скрипник.

Позмагатись вирішила й жіноча команда. Інструкторка ГТК «Мигово», учасниця змагань Валерія Дрен розповіла, чим жертвує заради перемоги.

 «Ми не вперше беремо участь у змаганнях, займали й призові місця. Звичайно, з чоловіками важко змагатись, але ми жертвуємо своїм манікюром заради перемоги», – зазначила Валерія Дрен.

Ще один учасник змагань Микола Стражив поділився, як побороти хвилювання.

«У всіх перед змаганням є мандраж. Але, коли ти вже стоїш на старті, все проходить. Коли вже стартанув, думаєш, як прийти першим, усе інше тебе вже не хвилює. Рекомендую всім брати участь у змаганням, адже це круто»,  – запевнив чоловік.

У змаганнях брали участь і наймолодші учасники – діти від п’яти років.

«Я задоволена своєю перемогою. Це означає, що я швидко катаюсь. Буду старатись навчитися ще краще. На наступний рік обов’язково буду знову брати участь», – розповіла шестирічна учасниця змагань(яка посіла третє місце) Аніта Уляницька.

Змагання започаткувала Федерація спортивного туризму Чернівецької області. Старти проводили спільно з Відділом з питань туризму Чернівецької державної адміністрації та Обласним управлінням державної служби надзвичайних ситуацій в Україні у Чернівецькій області.

Ірина Болеста

Партнерська публікація

 

 

 

 

Залишити відгук