Новини

Врятувати маленькі життя. У Чернівцях збирають гроші на дихальні антибактеріальні фільтри для поспішайок

Такі фільтри є одноденними та використовують всього один раз.У Чернівцях збирають гроші на дихальні антибактеріальні фільтри для передчасно народжених діток. Вони захищають легені поспішайок від інфекцій. Такі фільтри є одноразовими й одноденними – щодня потрібен новий для кожного малюка, який перебуває на штучній вентиляції легень.

Завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку № 1 м. Чернівців Денис Колюбакін розповів «Шпальті» про необхідність таких фільтрів.

«Наразі у пологовому будинку є до 5 фільтрів. Держава не виділяє на них гроші, тому отримуємо їх як допомогу від небайдужих людей. Наразі в пологовому будинку перебувають 6 дітей, які потребують допомоги, але їхня кількість щохвилини може змінюватися. У середньому в день використовуємо 4-5 фільтрів», – сказав він.

Небайдужі чернівчани оголосили збір коштів на 10 000 гривень, що дозволить придбати кількамісячний запас фільтрів. Наразі вдалося зібрати 4100 гривень.

«Десятки маленьких життів можна врятувати, якщо докласти трішки спільних зусиль. Друзі, ми стільки разів змінювали цей світ на краще, давайте зробимо це ще хоча б раз. Дуже потрібні фільтри дихальні антибактеріальні, щоб у найважливіші, перші хвилини і дні крихітні легеньки малюків були захищені від інфекцій. На сьогодні завдяки людям із великим серцем маємо 4100 грн. Залишилося зібрати 5 900 грн», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці регіональний представник Асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» у Чернівцях Олексій Марчук

Врятувати маленьке життя можна, перерахувавши гроші на рахунок.

Приватбанк: 5168 7573 1813 3552  на ім’я Марчук Олексій Степанович.

 

Анастасія Токар

Коментарі