Новини

За яких обставин патрульні поліціанти у Чернівцях евакуюють авто

В УПП у Чернівецькій області пояснили, як паркуватися та коли припарковане авто не заберуть на штрафмайданчик.

Залишений транспортний засіб із порушенням ПДР, який суттєво перешкоджає руху інших учасників дорожнього руху, евакуюють. Про це повідомляє прес-служба УПП у Чернівецькій області.

«Не порушуйте правил дорожнього руху та правил стоянки. Адже у випадках зупинки чи стоянки з порушенням ПДР автомобіль затримують та відправлять на штрафмайданчик», – ідеться у повідомленні патрульних.

За яких обставин патрульні поліціанти евакуюють авто

Якщо патрульні виявляють автомобіль, який здійснює зупинку чи стоянку з порушенням ПДР та суттєво перешкоджає дорожньому руху, вони повинні здійснити його тимчасове затримання — викликати евакуатор і відправити такий автомобіль на штрафмайданчик.

Коли припарковане з порушенням авто можуть не забрати на штрафмайданчик
Якщо водій присутній на місці події, евакуацію автомобіля-порушника не здійснюють. Поліціант виписує водієві штраф, після чого той повинен прибрати автомобіль із місця, де паркування, зупинка чи стоянка заборонені.
Якщо ж водій з’являється на місце вже після того, як інспектор викликав евакуатор, виклик евакуатора скасовують й евакуацію не проводять, навіть якщо евакуатор уже прибув за таким викликом.

Чи чекають патрульні, поки водій, що припаркувався з порушенням і покинув своє авто, повернеться до нього
У поліціантів дуже щільний графік чергування, вони максимально швидко опрацьовують виклики, тому не мають змоги чекати на водіїв, які порушили правила паркування, зупинки та стоянки.

Як дізнатися, де ваше авто, якщо його немає на місці, де його припаркували
Якщо авто немає на місці, водій повинен зателефонувати на спецлінію «102». Евакуйовані транспортні засоби перебувають на штрафмайданчику за адресою: м. Чернівці, вулиця Заводська, 22.

 

Коментарі