Афіша, Новини

Смертна кара за любовний зв’язок. Meridian Czernowitz видає новий роман-трилер

Це історія, заснована на реальних подіях.

Фото Ben White

Наприкінці лютого Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz  представить нову книжку української письменниці та журналістки Олени Андрейчикової «Тени в профиль». Це психологічний роман-трилер, заснований на реальних подіях, – про це повідомляє прес-секретарка Meridian Czernowitz Лілія Шутяк.

«У романі головний герой підписує робочий контракт і переїжджає до Саудівської Аравії, але він ще не підозрює, що за любовний зв’язок із жінкою їх обох тут може чекати смертна кара. Цей факт мають підтвердити четверо свідків – і тоді вже ніщо не зупинить правосуддя. Але заборона кохання лише посилює потяг, тож обоє героїв мимоволі опиняються втягнутими у вир почуттів без права на втечу», – йдеться у прес-релізі.

Найважливішим для кожного персонажа цього твору, незалежно від статі, національності й віросповідання, є питання свободи вибору. Особливо це стосується жінки та її права не почуватися тінню в суспільстві.

«Ця історія одного адюльтеру перевернула моє життя. Вона змусила замислитися, в чому полягає моя власна свобода: як особистості, жінки, добропорядного члена суспільства. Нехай це сталося не зі мною, але іноді здається, що все це разом із героями пережила і я», – розповідає авторка Олена Андрейчикова.

Книжка вийде російською та згодом українською мовами.

 

Довідка

Олена Андрейчикова – письменниця, перекладачка, журналістка. Живе у Києві. Перша збірка оповідань «Женщины как женщины» була опублікована 2015 року. Вже незабаром вона стала однією з десяти кращих в Україні за версією книжкових магазинів «Буква» та «Книжковий супермаркет». Спектакль «Театру Вух» із п’єсою «Чужі» за однойменним оповіданням письменниці гастролює Україною та збирає аншлаги. Друга книга «Таємне понеділкування» і третя «Акулы тоже занимаются любовью» були опубліковані 2017 року.

 

 

Коментарі