Коли завершується період розмитнення автівок на єврономерах за пільговою ціною

Пільгове митне оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією діє до 22 лютого 2019 року.

Фото Демі Квант

До 22 лютого триватиме пільговий період митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Тобто у власників автівок із єврономерами залишилося 40 днів, аби розмитнити своє авто за пільговою ціною. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Чернівецькій області на своїй сторінці у Фейсбук.

«Керівництвом митниці вживаються заходи у напрямку здійснення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України у митних режимах «тимчасове ввезення» та «транзит», – йдеться у повідомленні.

Станом на 11 січня 2019 року у митному режимі «імпорт» оформили понад 2700 автомобілів на єврономерах. До державного бюджету України спрямували понад 193 млн грн митних платежів.

 

Довідка

Законом України від 8 листопада 2018 року №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» для громадян встановлено нові умови ввезення транспортних засобів. Також відповідно до Закону України від 08.11.2018 №2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» митні формальності щодо автомобілів з іноземною реєстрацією будуть здійснюватися упродовж 180 робочих днів. Пільгова ставка – 50% акцизного податку – буде діяти лише упродовж перших 90 днів після набрання чинності Законом, тобто до 22.02.2019.

 

Залишити відгук

Залишити відгук