Чернівчан запрошують на обговорення системних проблем депутатського корпусу міської ради

Головна мета обговорення – почути думку та позицію представників Чернівецької міської ради щодо запропонованих питань.

фото @burst

Громадська організація Фонд Інновацій та Розвитку організовує зустрічі з представниками міського самоврядування у п’яти містах: Чернівцях, Житомирі, Одесі, Харкові та Дніпрі для обговорення результатів розслідувань і виявлених системних проблем, що стали їх причиною. Розслідування та аналіз політиків здійснювали в рамках проекту WikiInvestigation.

«WikiInvestigation» − це проект-платформа, фінансований Європейським Союзом. Основним завданням є об’єднання громадськості, котра, опираючись на підтримку кваліфікованих юристів та експертів з різноманітних галузей, зможе власноруч проводити розслідування корупційних схем, брати безпосередню участь у запобіганні та виявленні корупції у своєму місті та країні. Основний метод збирання інформації – краудсорсинг (англ. crowd — «натовп» і sourcing — «використання ресурсів»), який передбачає першочергову участь самого суспільства у всіх етапах роботи. Зараз до платформи приєдналися п’ять пілотних міст, Чернівці – єдині у західному регіоні.

26 грудня о 10.00 в Чернівецькій міській раді (кабінет № 105) команда проекту презентує результати розслідувань та виявлені системні проблеми, що стали їх причиною, а також запропонує шляхи їх вирішення. В обговоренні візьмуть участь представники депутатського корпусу, виконавчого комітету та службовці міської ради. Про це повідомила координаторка проекту в Чернівцях Ольга Обершт.

Для обговорення в рамках заходу виносять такі питання:

 • голосування в стані конфлікту інтересів депутатами місцевих рад;
 • визначення коливання ринкових цін в процесі укладання додаткових угод на закупівлях;
 • проблеми оренди комунального майна та контролю за цільовим використанням такого орендованого майна.

Під час відкритого обговорення пропонованих тем, представники органу прийняття рішень виносять на обговорення своє бачення проблеми та способів її вирішення, а представники проекту WikiInvestigation пропонуватимуть свої альтернативні способи вирішення проблеми та аргументують їх доцільність.

Головна мета в ході обговорення – почути думку та позицію представників Чернівецької міської ради (службовців ради, депутатів, членів виконавчого комітету) щодо запропонованих питань та залучити до можливої співпраці з метою імплементації системних рішень на місцевому рівні.

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Коментарі

 1. Михайло
  Грудень 24, 2018 о 11:24

  Чи мають право люди,які працюють в недержавній установі Чернівецька міська рада, розраховувати на пенсійний стаж державного службовця?
  Відомо,проце неодноразово говорилося, що наша міська рада утворена і зареєстрована в злочинний спосіб. Немає ВЛАСНИКА,ЗАСНОВНИКА, РЕЄСТРАТОРА. Немає жодних підстав називатися органом місцевого самоврядування. Не відповідає критеріям Закону про місцеве самоврядування. Немає жодних повноважень делегованих Територіальною громадою міста Чернівці.
  Наші народні обранці були попереджені ще у вересні,що будь-які дії від імені Територіальної громади , Є СВІДОМИМ порушенням Конституції України , Закону Україн !!!
  Немає проблем депутатського корпусу! Вони ВСІ не виконують наші Закони !!!

  • Світлана
   Грудень 24, 2018 о 13:21

   Депутати міськради постійно порушували всі закони й норми, зневажали чернівчан! Не мають права всі ці пристосуванці – корупціонери представляти міську владу .Під час транспортного коллапсу встали на бік перевізників… а не своїх виборців, бо там й сидять хазяєва тих розвалюх – бусів!!!
   Також, приміром, аби перевести будинок з дачного у житловий фонд… з людей вимагають заплатити хабар – 40 тис – по 1 тис КОЖНОМУ ДЕПУТАТОВІ… їм добре там сидіти… бо такі відкати отримують, як слід зрозуміти, від кожного заявника… на переведення! Звісно, де ж вони будуть думати про людей??? Лише їх інтересують свої бізнес – інтереси!!!
   А для чого нам така місцева міська рада???

 2. Світлана
  Грудень 24, 2018 о 13:14

  А який сенс обговорювати чернівчанам тих, кто треба негайно гнати з влади? Вже другий раз пихаті депутати міської ради гучно зневажили вибір своїх виборців, які обрали мером Олексія Каспрука, що здубув переконливу перемогу на мерських перегонах(перший раз так саморигі вчинили з М. Федоруком). Натомість депутати, які під дережуванням секретаря – перефарбованного регіонала продана, вселяко блокували всі рішення мера… а потім й взагалі влаштували заколот – зняли без будь яких на то повноважень, законнообранного мера!
  Хіба є сенс тримати далі таких продажних депутатів? Всю цю міську зраду слід розігнати… бо прогнівшему корупцією організму міськради вже не допомогти… а всі, хто підтримав усунення Каспрука немає більше знайтися місця в буковинській політиці. Це й буде вирішенням проблеми… ОЗДОРОВЛЕННЯМ Чернівців! За свої злочинні дії депутати з гаманця олігархів мають відповісти!