Чергували всю ніч. Як очищають дороги від снігу у Чернівецькій області

Проїзд дорогами забезпечений, але стан дорожнього покриття мокрий, місцями засніжений.

Фото Франсуа Олвадж

Працівники філії ДП «Чернівецький облавтодор» чергували на автошляхах Буковини цілу ніч проти 28 листопада. Проїзд на дорогах забезпечений, стан дорожнього покриття мокрий, місцями засніжений, – повідомили в прес-службі Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

«Аби забезпечити належні умови руху безпечного та безперебійного проїзду на дорогах загального користування державного значення, працювало 53 одиниці техніки, 134 дорожніх робітників на ручній підсипці на небезпечних ділянках (підйоми, спуски, повороти, перехрестя тощо). Використано 319 тонн піщано-соляної суміші, солі-18 тонн, бензину – 1100 л, дизельного пального – 2880 л», – повідомляють у Службі автомобільних доріг.

У разі виникнення ускладнень на автошляхах Буковини, звертайтесь до чергового оператора Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області: (0372) – 58 – 38 – 84;

new.cv.ukravtodor.gov.ua

Залишити відгук

Залишити відгук

Один відгук

  1. Арсений
    Листопад 28, 2018 о 13:56

    Щось не видко і не чутно бруду на адресу дорожників від Кобевка, Засрайського, Гливко, Тіміша,… та інших героїв Буковини. Тимчасово затихли? Як же інакше… Який же ще дурень буде цілодобово гребти-чистити-посипати-.. без зар.платні, боргом її 2-3 місяці, Відсутні матеріали для посипання, паливно-мастильні, з/частини і а/шини,… Техніка, що намагается “працювати”, ще від часів Румунії…. Чогось не видко Мунтяна-дорожника, “з лопатою”, повчати чистити. Адже хто-хто, а він знає фінансовий стан Облавтодору, до якого саме він ” приклав руку”. Саме він, за п”ять останніх років НЕ ДАВ ЖОДНОЇ КОПІЙКИ на нову техніку для господарств Облавтодору…. Теж, і зі сторін депутатів ВР, Яйценюка, ….