На пункті пропуску «Порубне» блокують дорогу

Невідомі то перекривають рух транспорту, то відновлюють.

youtube.com

Сьогодні, 25 листопада, пообіді група осіб розпочала блокування контрольно-пропускного пункту «Порубне» українсько-румунського кордону. Мітингувальники то перекривають, то відновлюють рух транспорту. Про це повідомили у прес-службі управління Патрульної поліції Чернівецької області.

Наразі невідомо, які вимоги висувають протестувальники. Правоохоронці повідомляють про можливе збільшення учасників акції.

Сьогодні масове перекриття пунктів пропуску також розпочалося на кордоні з Польщею, – пише forpost.lviv.ua. Ця акція є протестом власників автомобілів на єврономерах проти нового закону.

Близько 16:00 у прес-службі патрульної поліції повідомили, що пропуск транспортних засобів на пункті пропуску «Порубне» відбувається у звичному режимі. На місці події знаходиться близько 50 мітингувальників та керівництво управління патрульної поліції у Чернівецькій області.

              

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Один відгук

  1. Автоевродокументы Литва Польша Евробляхи
    Листопад 25, 2018 о 18:02

    Законы №8487 и №8488 после их принятия никак не влияют на действующее таможенное законодательство Украины, согласно которому режимы ”Временный ввоз” и ”Транзит ” никто не отменял. Нерастаможенное авто может ездить один год, превышение срока ввоза- штраф 17000 грн.(ранее было 8500грн.) Растамаживать евробляхи можно исключительно по Собственному желанию. Это не обязаловка, как думают многие евробляхероводы. Штрафами пугают лишь тех водителей на бляхах, кто просрочил перезаезд (с прохождением техосмотра в стране регистрации). Если кому-то не выгодно растамаживать машинку- катайся как ездил, только во время делай перезагон – перезаезд. Детально http://autotehosmotr.pp.ua/novosti_rastamojki_2018.htm