Гравці ФСК «Буковина» завершили футбольний рік поразкою

Чернівецька команда поступилася на виїзді ФК «Калуш».

Останній матч у 2018 році ФСК «Буковина» проводив на виїзді із ФК «Калуш». Через перебір жовтих карток матч пропускали гравці чернівецької команди Микола Павлюк і Євген Заїченко.

На 36-ій хвилині гри арбітр призначив у ворота «Буковини» пенальті, який реалізував Дмитро Скакун. А на 72-ій хвилині матчу той же Дмитро Скакун оформив дубль, забивши після пасу Данила Книша.

Чернівецька команда поступилася з рахунком 0:2 та залишилася на останній сходинці турнірної таблиці групи «А» Другої ліги.

Склади команд:

ФК «Калуш»: Герич, Николишин (Гончар, 90+2), Ульянов, Кохман, Книш (Генега, 87), Заваляк, Андрусенко (Танчин, 65), Кучеров, Скакун (Дедух, 74), Ілюк (Драган, 60), Матушевський. Запасні: Б. Кузів, Матвіїв, Голубка. Головний тренер – Василь Малик.

ФСК «Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Пилишатий, Рудич, Ткаченко (Раулюк, 76), Батрак, Мєлконян, Луцик (Мунтян, 77), Р. Кузів (Жумига, 46), Боженко (Масікевич, 58). Запасні: Гуцул,  Герасимчук. Головний тренер – Віктор Мглинець.