«#IGROKI». Дніпровські актори зіграли безсмертну комедію Гоголя в стильному оформленні. Фото

Докієн Олександр

Упродовж всієї вистави глядачі азартно спостерігали за динамічною чоловічою грою.

30 жовтня на сцені чернівецького муздрамтеатру імені Ольги Кобилянської Дніпровський обласний академічний молодіжний театр презентував виставу «#IGROKI». Безсмертна комедія Гоголя в стильному оформленні і динамічній чоловічій грі справді азартно зацікавила глядачів.

Дія відбувається протягом одного дня в провінційному місті. У трактирі заселяється Іхарєв, гравець в карти, який нещодавно виграв вісімдесят тисяч. Про це дізнаються троє інших шулерів, які також живуть в цьому трактирі і давно бажають обіграти когось на велику суму: Швохнєв, Кругель та Утішливий. Вони знайомятся з Іхарєвим і визнають, що самі вони такі ж шулери, як і він, і пропонують йому входити в їхню компанію. Іхарев з радістю погоджується. Навколо гри та обману і розвиваються подальші події.

Герої демонструють, що немає в світі більш затягуючого заняття, ніж азартні ігри. А особливий азарт виникає, коли є можливість швидко розбагатіти. Це детективне драмеді – це спроба розкрити глибину гумору автора, проголосити тим самим еру Гоголя. Це наміри відкрити глядачеві справжню природу гравця, який, як берсерк, безперешкодно рухається до своєї кінцевої мети і готовий заради цього на все.

Альона Чорна 

Фото Євгенії Калюжки

 

 

 

 

Залишити відгук