ФСК «Буковина» вдома розгромно поступилася вінницькій «Ниві»

Чернівецька команда зазнала п’ятої поразки поспіль.

У 15-ому турі друголігової першості України ФСК «Буковина» приймав ФК «Нива» (Вінниця). У стартовому складі гостей на поле вийшли колишні гравці чернівецької команди Володимир Найко, Антон Музиченко та Роман Гудак. А тренером «Ниви» працює голкіпер Володимир Циткін, який у 90-х роках захищав ворота «Буковини», повідомляє офіційний сайт чернівецької команди.

Підопічні Віктора Мглинця прагнули перервати смугу невдач, однак «Буковина» пропустила вже на 10-ій хвилині зустрічі – після проходу лівим флангом вихід один-на-один з голкіпером реалізував Павло Федосов. На початку другого тайму гравці «Ниви» збільшили свою перевагу в рахунку після пенальті, який забив Володимир Савошко.

На 56-ій хвилині зустрічі воротар «Буковини» пропустив утретє. Штрафний виконав Володимир Савошко, а колишній капітан чернівецької команди Володимир Найко ударом головою відправив м’яча в сітку. А через шість хвилин Михайло Шестаков блискучим ударом через себе встановив остаточний рахунок матчу – 4:0 на користь «Ниви». «Буковина» зазнала п’ятої поразки поспіль та опустилась на останнє місце в турнірній таблиці групи «А» Другої ліги.

Стартові склади:

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Пилишатий, Павлюк, Ткаченко (Луцик, 64), Мєлконян, Батрак, Заїченко (Р. Кузів, 64), Раулюк, Масікевич (Жумига, 68). Запасні: Гуцул, Боженко, Герасимчук, Рудич, Нікифоряк. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Нива»: Гурідов, Музиченко, Хохлов, Найко, Дударенко, Шестаков (А. Маляренко, 86), Савошко (Коровіков, 64), Гудак, Долінський (Менжега, 90), І. Маляренко (Яськов, 69), Федосов (Богач, 80). Запасний: Кулініч. Головний тренер – Денис Колчин.