Афіша, Новини

У Чернівцях відбудеться презентація книги «The Ukraine» Артема Чапая

У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел.

30 жовтня, 0 18:00, у Paul Celan Literaturzentrum / Літературний целанівський цент за адресою: вулиця Ольги Кобилянської, 51 відбудеться презентація нової книги «The Ukraine» Артема Чапая.

Вперше «The Ukraine» було презентовано під час 25 Book Forum. Від часу свого виходу книжка вже стала вельми популярною: її читають, цитують у різних куточках України та світу, про неї (а особливо з приводу назви) дискутують. Однозначно те, що нікого вона не залишає байдужим, викликаючи безліч найрізноманітніших емоцій. Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років.

«Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття».

У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах.

За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього. Меседжі деяких текстів Артема Чапая не завжди ментально, соціально, гендерно, історико-політично зручні, адже, попри те, що читач у книзі побачить багато чого, він тут не побачить стереотипів. 

Модератор: Iнга Кейван.

Коментарі