Легенди «Буковини» розписали мирову зі збірною ветеранів України. Фото

Матч закінчився із рахунком 2:2.

У рамках святкування Дня міста Чернівців, 60-річчя ФСК «Буковина» та на підтримку українських воїнів на Донбасі у Чернівцях 6 жовтня відбувся футбольний матч між ветеранами «Буковини» та національною збірною України серед ветеранів.

Першими відзначилися господарі поля. Гол забив на 17-ій хвилині Роман Зароченцев. Через дві хвилини Валерій Королянчук збільшив перевагу чернівецької команди в рахунку, повідомляє офіційний сайт «Буковини».

Проте гості змогли відзначитися ще до перерви. Автором голу став екс-головний тренер «Буковини» Сергій Шищенко. Зрівняла рахунок ветеранська збірна України у другому таймі. На 46-ій хвилині зустрічі штрафний, який заробив Сергій Шищенко, виконав Владислав Ващук – м’яч після рикошету опинився у воротах буковинської команди. Підсумок матчу – нічия 2:2.

Склади команд:

Національна збірна України серед ветеранів: Святослав Сирота, Владислав Ващук, Андрій Оксимець, Богдан Шершун, Олександр Венглинський, Вячеслав Свідерський, Юрій Максимов, Віталій Самойлов, Сергій Шищенко, Віктор Ульяницький, Андрій Стандіо, Едуард Цихмейструк, Олег Собуцький.

Ветерани «Буковини»: Василь Раковіца, Валентин Подольський, Іван Гакман, Сергій Походзіло, Сергій Гамаль, Володимир Павлов, Роман Шпірнов, Валентин Заяць, Микола Будзан, Микола Задорожний, Ігор Мігалатюк, Руслан Гунчак, Роман Зароченцев, Дмитро Білоус, Сергій Шмундяк, Валерій Королянчук, Микола Головачук, Степан Маковійчук, Іван Зайцев, Дмитро Макаренко, Олег Голобуцький, Іван Антонюк.

Емоції матчу дивіться у фоторепортажі Альони Чорної.