ФСК «Буковина» в гостях поступився ФК «Черкащина-Академія»

Після поразки чернівецька команда займає 8 місце у турнірній таблиці Другої ліги.

У дванадцятому турі друголігової першості України ФСК «Буковина» грав на виїзді із командою «Черкащина-Академія» (Білозір’я). Уже на 29-ій хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах чернівецького колективу. Колишній захисник «Буковини» Олег Тарасенко перевів м’яча на Олега Кошелюка, який зробив навіс у штрафний майданчик гостей, де Роман Локтіонов головою забив гол, повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

У другому таймі господарі поля організували ще одну результативну атаку. Роман Локтіонов головою скинув м’яча на Івана Тищенка, який влучно пробив у дальній кут воріт. Чернівецька команда поступилася із рахунком 0:2. Після поразки ФСК «Буковина» займає 8 місце у турнірній таблиці.

Склади команд:

«Черкащина – Академія»: Панченко, Кошелюк, Тарасенко, Сафонов, Чорний, Зеленевич (Бойко, 56), Євдокимов, Тищенко (Тенжицький, 75), Тимофієнко, Сторчоус (Орел, 87), Локтіонов (Шурубура, 84). Запасні: Марченко, Стрикаль, Шведенко. Головний тренер – Олександр Кирилюк.

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Герасимчук, Павлюк, Ткаченко, Мєлконян, Луцик (Заїченко), Батрак, Масікевич (Віксич), Боженко (Жумига). Запасні: Гуцул, Р. Кузів, Рудич, Пилишатий. Головний тренер – Віктор Мглинець.