![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2018/10/IEK_3107-1024x678.jpg)
У театралізованій формі чернівчанам розказували легенди про кожне з визначних місць міста.
Сьогодні, 6 жовтня, Чернівці святкують свою 610-у річницю від дня першої писемної згадки про місто. О 12:00 біля Ратуші відбулося урочисте відкриття. Урочистості розпочалися святковим театральним дійством «Легенди Чернівців». У театралізованій формі чернівчанам розказували легенди про кожне з визначних місць міста.
Окрім цього, чернівчан нагородили почесними званнями та преміями.
Фото Євгенії Калюжки