Новини

Містянам презентують казку-фентезі про Чернівці

У казці йдеться про те, як семеро школярів врятували зачакловане місто Чернівці та його жителів від суцільного скам’яніння.

Фото Марії Ємельянової

7 жовтня, о 14:00, в костелі Пречистого Серця Ісуса відбудеться презентація казки про Чернівці «Небесні ноти»Для дітей написали й надрукували казку-фентезі з елементами детективу, головним героєм якої є наше рідне місто Чернівці. Авторка книги – Ніна Кук, художниця – Раїса Рязанова.

У казці йдеться про те, як семеро школярів врятували зачакловане місто Чернівці та його жителів від суцільного скам’яніння. Книга поєднує казкові події з географією, історією та архітектурою міста, знайомить маленьких читачів із іменами видатних митців. Динамічний сюжет, образна мова викладу, відповіді на важливі питання, що допомагають усвідомленню загальнолюдських цінностей роблять твір цікавим як для молодших школярів, так і для їхніх старших друзів та батьків.

Оскільки головними героями книги є діти-представники різних національностей, що живуть у Чернівцях, у презентації братимуть участь всі національні товариства. Серед учасників невеличкого концерту будуть як діти, так і відомі співаки – Олена Урсуляк (заслужена артистка України), Лариса Бєлова, Діна Пугачова-Канюченко та інші. Звучатимуть пісні різними мовами, які всі разом створять спільну мову – мову Любові. 

Проект «Велика мала книга» втілюється в життя за підтримки Благодійного Фонду «Кращим бути». 

 

 

Коментарі