Хто переміг на «Буковинській милі-2018». Результати

Цьогоріч відкриті змагання у Чернівцях виграв уродженець Львівщини Володимир Киц.

30 вересня у Чернівцях відбулася «Буковинська миля-2018». Вже втретє Чемпіонат України з бігу на 1 милю пройшов на Соборній площі. Цьогоріч відкриті змагання у Чернівцях виграв уродженець Львівщини Володимир Киц, який представляє Київську область, а серед жінок перемогу святкувала титулована харків’янка Анна Міщенко, повідомляє sportbuk.com.

Читайте також: Як чернівчани бігли «Буковинську милю». Фото

На змаганнях відзначила 30-літній ювілей олімпійського тріумфу на дистанції 3000 м Тетяна Самоленко (Апайчева). Окрім цього, в рамках «Буковинської милі» відбувся кольоровий забіг під гаслом «Особливі серед нас». Забіг провели дітки з особливими потребами.

Чемпіонат України з бігу на 1 милю, Кубок Чернівців, відкриті змагання «Буковинська миля» (30.09.2018 р., м. Чернівці, Соборна площа)

Призери чоловіки:

1. Володимир Киц (15.01.1987, Київська, КОЦОП, тренер – Романчук С. І.) – 4.40,1
2. Василь Коваль (11.11.1989, Житомирська, ШВСМ, Даниленко О. Л.) – 4.41,4
3. Микола Пацула (19.05.1995, Волинська, ШВСМ, Данилюк А. Ю.) – 4.47,2

Жінки:

1. Анна Міщенко (25.08.1983, Харківська, ШВСМ, Белінський О., Іванов П. П., Іванова Т. М.) – 5.17,0
2. Юлія Мороз (19.01.1996, Київська, КОЦОП ЗСУ, Андрущенко Ю.М., Стельмах С. С.) – 5.26,5
3. Наталія Батрак (01.10.1988, Харківська, ШВСМ з л/а, Іванов П. П., Корецька Л. О.) – 5.28,9

Молодь U-23 (чоловіки)

1. Орест Малованюк (16.05.1997, Чернівецька, ШВСМ, Денис Тищук) – 4.49,7
2. Ярослав Базалій (16.02.1997, ЦОП, Оскерко Н. П., Житовоз В.) – 4.54,7
3. Артем Бандурка (06.04.1998, Полтавська, ШВСМ, Щербак Ю. Є., Чепіжний С. Ю., Фенько В. І.) – 5.00,5

Молодь U-23 (жінки)

1. Юлія Мороз (19.01.1996, Київська, КОЦОП ЗСУ, Андрущенко Ю.М., Стельмах С. С.) – 5.26,5
2. Анастасія Владичан (17.05.2001, Чернівецька, КБУ ДЮСШ м. Чернівці, Михайло Арсенюк) – 6.39,9
3. Валентина Соколовська (10.11.1998, Чернівецька, ШВСМ, Ячнюк І. О., Павлюк І.Г.) – 6.40,9

Юніори U-20

1. Владислав Шитлюк (26.09.1999 Волинська, ДЮСШ Любешівська, МОН, Борисюк С. Ю.) – 4.57,9
2.Роман Бондаренко (Рівненська, 06.04.1999, ОСДЮСШОР, Романчук М. С.) – 4.58,4
3. Богдан Кондрашов (21.09.2000, Миколаївська, МСДЮСШОР, Грицак Ю.В.) – 5.00,0

Юніорки U-20

1. Іванна Кух (21.08.2001, Волинська, ДЮСШ Любешівська, Борисюк О. С., Борисюк І. Б.) – 5.58,9
2. Дар’я Вдовиченко (24.02.1999, Харківська, ХДВУФК №1, Поливана Н. С., Поливаний В. І.) – 6.00,6
3. Марія Чепура (07.01.2003, Волинська, ДЮСШ Ківерцівська, Данилюк А. Ю.) – 6.01,7 Загальнокомандний залік (повні дані – нижче) 1 Чернівецька область – 559 2 Волинська – 320 3 Київська – 280 Кубок Чернівців

U-18 Юнаки

1. Андрій Атаманюк (08.05.2002, Хмельницька, ДЮСШ №1 Кам-Подільська, Ліщук В. В.) – 5.05,9
2. Влас Тележинський (20.02.2003, Чернівецька, РКДЮСШ Сторожинецька, Денис Тищук, Сергій Москалюк) – 5.06,9
3. Владислав Борисенко (17.04.2001, Полтавська, ЗОГ ПО ДЮСШ “Колос”, Чепіжний С. Ю., Петренко М. П.) – 5.10,7

Дівчата

1. Іванна Кух (21.08.2001, Волинська, ДЮСШ Любешівська, Борисюк О. С., Борисюк І. Б.) – 5.58,9
2. Марія Чепура (07.01.2003, Волинська, ДЮСШ Ківерцівська, Данилюк А. Ю.) – 6.01,7
3. Анна Кузьменко (10.09.2002, Миколаївська, ВУФК м. Миколаїв, КілярськийВ.Г., Дарієнко О. І.) – 6.16,4 ***

Шкільна естафета «Буковинська миля» (повний протокол – нижче)

1. Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат – 4.30,5
2. ЗОШ №38 – 4.35,8
3. ЗОШ №31 – 4.42,
4. спеціальні призи від відділення НОК: 4 ЗОШ №25 – 4.46,1

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук