«Сила духу». Команда чернівчан взяла участь у всеукраїнській спартакіаді серед потерпілих на виробництві

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області на цьогорічних фінальних змаганнях представляли 10 спортсменів-аматорів – переможців регіональних змагань.

З 12 по 14 вересня у місті Ужгороді пройшли фінальні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». До фіналу потрапили майже 300 чоловіків і жінок, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Учасники змагались у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах. За результатами триденних змагань в особистій першості перемогу здобули 17 учасників, головні кубки спартакіади отримали збірні команди Дніпропетровської, Донецької та Тернопільської областей, які вибороли відповідно перше, друге та третє місця в загальнокомандній першості.

Серед тих, хто здобув перемогу у особистій першості – Ростислав Рогожинський. Він виборов третє місце в армспорті.

Організатором Всеукраїнської спартакіади є Фонд соціального страхування України, під опікою якого перебувають понад 207 тисяч осіб, які отримали травму чи професійне захворювання через трудову діяльність.

Змагання були започатковані у 2013 році.