ФСК «Буковина» і ФК «Поділля» забили п’ять голів на двох

Чернівецька команда здобула першу домашню перемогу в сезоні.

У сьомому турі друголігової першості України ФСК «Буковина» приймав на домашньому стадіоні ФК «Поділля» (Хмельницький). Уже на 6-ій хвилині зустрічі господарі поля провели результативну атаку. Роман Кузів з правого флангу змістився у центр та завдав влучного удару. Це вже третій гол Романа у цьому чемпіонаті, повідомляє офіційний сайт «Буковини».

Гравці «Поділля» змогли відігратися через вісім хвилин. Голкіпер «Буковини» Богдан Степаненко порушив правила у власному штрафному майданчику проти екс-гравця «Дніпра» та «Динамо» Віталія Каверіна, а Олександр Музичук влучно пробив з одинадцятиметрової позначки.

Чернівецька команда ще до перерви знову змогла вийти вперед. На 42-ій хвилині новачок чернівецької «Буковини» Олександр Боженко обіграв суперника у штрафному майданчику та віддав передачу на Антона Батрака. Капітан «Буковини», як і Роман Кузів, зумів забити третій гол у сезоні.

На 80 хвилині гри гравці «Поділля» вдруге зрівняли результат після удару Олександра Музичука. Та футболісти «Буковини» змогли забити переможний гол та святкувати перший домашній успіх у сезоні. Захисник Микола Павлюк записав до свого активу результативний удар після пасу Александру-Васілє Мунтяна. Остаточний рахунок – 3:2.

Перемігши «Поділля», чернівецька команда вийшла на п’яту сходинку турнірної таблиці групи «А» Другої ліги.

Склади команд:

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Віксич, Рудич (Павлюк, 65), Герасимчук (Раулюк, 35), Мєлконян, Заїченко, Р. Кузів (Луцик, 87), Батрак (Жумига, 79), Боженко (Мунтян, 67). Запасні: Гуцул, Нікифоряк, Масікевич.

«Поділля»: Дворник, Швець, Романюк (Муляр, 69), Гресь (Погорілий, 72), Джурко, Морговський (Панасенков, 75), Ліповуз, Худік (В. Шевченко, 46), Музичук, Каверін, Якубов (Бабак, 64). Запасні: С. Шевченко, Гайдаш, Тупік, Червінський.

Голи: Р. Кузів (6), Музичук (14, 22 – пенальті), Батрак (42), Павлюк (86).