Новини

Потрапити на Томнатик. Волонтери здійснили найзаповітнішу мрію буковинця з інвалідністю

Це перша за 35 років така тривала подорож Сергія на візку.

Фота надані Валерією Мартинюк

У суботу, 25 серпня, буковинець з інвалідністю, Сергій піднявся на гору Яровицю (1586,9 м) та Томнатик (1565,3 м), де тривав фестиваль до Дня незалежності України. Допомогли хлопцю здійснити величезну мрію – піднятися на гору – волонтери Центру денного догляду для молоді з інвалідністю «Любов, яка лікує». Вони разом із організаторами фестивалю зорганізували поїздку та підняли хлопця на візку на гору. Цей день став особливим для Сергія.

На вершині волонтери запалили багаття, грали на гітарі та співали пісень. Сергій скуштував каші з польової кухні.

Це був перший похід волонтерів, тож під час поїздки та сходження на гору виникло чимало складних моментів.

Керівниця Центру денного догляду для молоді з інвалідністю «Любов, яка лікує» Валерія Мартинюк розповіла у коментарі «Шпальті», незважаючи на труднощі, з якими довелося стикнутися, їм вдалося здійснити одну мрію Сергія.

«Все це було дуже складно – зіштовхувались із складними ситуаціями в яких не були раніше. Це були такі дрібні побутові моменти: як і де Сергій може піти в туалет, де можна його переодягнути тощо. Але наші хлопці-волонтери просто диво, рятували в кожній ситуації. Працювали дуже злагоджено і ініціативно», – ділиться Валерія.

Із гори Томнатик волонтери разом із Сергієм піднялися на гору Яровиця. Незважаючи на дощ та небезпечний підйом, волонтери подолали крутий підйом та піднялися на вершину.

«Дуже вразили люди, які підбадьорювали із розумінням ставились до Сергія. Слава Богу за цей час!!!», – поділилася Валерія.

Коментарі