ФСК «Буковина» у матчі з трьома пенальті поступився «Ниві»

Через поразку чернівецька команда опустилась на шосту сходинку турнірної таблиці.

Чернівецький ФСК «Буковина» матч шостого туру Другої ліги (група «А») проводив у неділю, 26 серпня, на виїзді проти вінницької «Ниви». На 38-ій хвилині зустрічі у бік воріт «Буковини» призначили пенальті – у штрафному майданчику порушив правила воротар Богдан Степаненко. Проте сам порушник і виправив ситуацію, відбивши удар з 11-метрової позначки Володимира Савошка, повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

У другому таймі підопічним Віктора Мглинця вдалося вийти вперед. На 68-ій хвилині гравець «Ниви» Вадим Хохлов порушив правила у штрафному майданчику проти Олександра Жумиги, а пенальті вдало виконав капітан «Буковини» Антон Батрак.

Господарі поля зрівняли рахунок за шість хвилин до завершення основного часу. Футболісти «Буковини» порушили правила неподалік власного штрафного майданчика, а Володимир Савошко майстерно виконав штрафний. Уже в доданий час Володимир Савошко оформив «дубль», реалізувавши ще один пенальті.

ФСК «Буковина» поступився із рахунком 1:2 та перемістився на шосту сходинку турнірної таблиці.