ФСК «Буковина» здобув перше «домашнє» очко в сезоні

Чернівецька команда не змогла обіграти ФК «Полісся».

Фото Антоніни Вишневської

Суперником чернівецького ФСК «Буковина» у п’ятому турі друголігової першості України став ФК «Полісся» (Житомир). У заявці цієї команди перебувають одразу чотири екс-гравці чернівецького колективу. Троє з них – Павло Іванов, Євген Немтінов та Андрій Шишигін – отримали місце в основному складі гостей, повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

На 25-ій хвилині зустрічі м’яч вперше побував у воротах «Буковини» після удару головою Немтінова. Проте підопічні Віктора Мглинця швидко зрівняли результат. На 28-ій хвилині капітан «Буковини» Антон Батрак виконав кутовий, а Александру-Васілє Мунтян випередив гравців суперника та забив гол.

На 33-ій хвилині матчу дубль оформив Євген Немтінов. А вже у другій половині зустрічі остаточний рахунок – 2:2 – встановив Антон Батрак.

«ФК «Полісся» – дуже добре укомплектована команда. Нам, напевно, не вистачає кількох досвідчених хлопців – центрального півзахисника, центрального нападника, з якими команда почувала б себе трохи спокійніше. Є деякі проблеми у психологічному плані. Порадувало те, що команда витримала фізично. Сподіваюся, що усе попереду. Нам потрібен час для стабілізації молодих хлопців», – сказав після матчу головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець.

Склади команд:

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Віксич, Рудич, Ткаченко (Раулюк, 10), Мєлконян, Батрак (Нікифоряк, 78), Заїченко (Пилишатий, 90+2), Луцик (Жумига, 46), Мунтян (Масікевич, 75). Запасні: Гуцул, Р. Кузів.

«Полісся»: Литвиненко, Іванов, Чередніченко, Ходуля, Поручинський (Меркушов, 79), Недоля, Баранов, Шишигін (Дячук, 55), Немтінов (Міщенко, 63), Захаревич, Шаврін. Запасні: Мозіль, Демчик, Кузнєцов, Сокуренко.

Наразі «Буковина» із сімома очками перебуває на четвертому місці в турнірній таблиці групи «А» Другої ліги.