Новини

ФCК «Буковина» розгромно програв у першому матчі чемпіонату

В основному складі чернівецької команди зіграли семеро новачків.

Фото chernivtsisport.com

У неділю, 22 липня, у першому турі друголігової першості України ФСК «Буковина» приймав футбольну команду «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка). У матчі проти дебютанта професійних змагань Віктор Мглинець довірив місце в основному складі одразу сімом новачкам. Один із них, Руслан Луцик, міг на 12-ій хвилині зустрічі вразити ворота гостей, однак м’яч влучив у поперечину. А вже через вісім хвилин голкіпер «Буковини» Богдан Степаненко пропустив гол після удару Рената Мірошнікова.

На 78-ій хвилині гри м’яч вдруге опинився у воротах господарів, влучного удару завдав Антон Корольков. А у доданий арбітром час помилками гравців «Буковини» скористався Богдан Січкарук та встановив остаточний рахунок матчу – 3:0 на користь «Чайки».

Склади команд:

ФСК «Буковина»: Степаненко, В. Кузів (Рудич, 84), Понєдєльнік, Віксич, Павлюк, Ткаченко (Раулюк, 67), Луцик (Жумига, 72), Заїченко (Р. Кузів, 66), Мелконян, Батрак, Масікевич (Мунтян, 81).

Запасні: Гуцул, Нікифоряк.

ФК «Чайка»: Мусієнко, Мохначук, Доу, Пономаренко, Грабчак, Мірошніков (Яцюченко, 86), Цурупін, Помазан (Сухецький, 83), Ставійсько, Тименко (Січкарук, 63), Баранович (Гришин, 51).

Запасні: Шкарабан, Сухенко.