Новини

Зворушлива комедія «Зірка без імені» вразила чернівчан. Фото

Актори Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської представили нову виставу «Зірка без імені».

У зворушливій комедії головна героїня молода дівчина Мона, котра з аристократичного світу потрапила у маленьке провінційне румунське містечко. Напередодні дівчина посварилася із своїм багатим чоловіком Грігом, який полюбляє казино.

Мона сіла у потяг, але кондуктор висадив її посеред ночі на станції, бо вона не мала грошей, аби розрахуватися за квиток. Сільський вчитель Мірою запропонував незнайомці з вокзалу переночувати у нього. Вдома він розповів Моні про те, що захоплюється астрономією і навіть відкрив нову зірку, але вона поки що без імені.

Прем’єру представили за мотивами однойменної п’єси румунського драматурга Михаїла Себастьяна, за перекладом Сергія Лучканина. Режисер-постановник – народна артистка України Людмила Скрипка, художник-постановник Наталія Тарасенко, балетмейстер Яніца Шопова з Болгарії.

У виставі задіяні два склади акторів. Так, роль головної героїні Мони виконують Катерина Андроник та Марина Тимку, учителя Мірою грають Олексій Надкерничний та Назар Кавулич. Також у п’єсі грають заслужена артистка України Лариса Попенко та Ксенія Король. Вони виконують роль принципової та суворої мадемуазель КУКУ, яка пильно стежить за дотриманням суворого режиму дисципліни в школі.

Комедію «Зірка без імені» можна переглянути 17 та 24 червня, початок о 18.30.

 

Христина Тимофійчук

Фото Іванни Аннин

Коментарі