Новини

У Чернівцях продовжили прийом проектів для участі у Бюджеті ініціатив

Прийом проектів для участі в «Бюджеті ініціатив чернівчан» триватиме до 22 червня

Експертна група з аналізу та оцінки проектів, запропонованих для реалізації в рамках місцевої бюджетної програми «Бюджет ініціатив чернівчан», надала пропозицію щодо продовження терміну подачі проектів.

Чернівецький  міський голова Олексій Каспрук підписав відповідне розпорядження, тож у чернівчан з’явилося ще 7 додаткових днів для подання своїх пропозицій.

У 2019 році на реалізацію проектів в міському бюджеті передбачено 14 мільйонів гривень: 40% – на великі (до 1 мільйона гривень) та 60% – на малі (до 300 тисяч гривень). 

Автором проекту може бути громадянин України, який досяг 14-річного віку. Кожен автор може подати один проект. Проекти можна подати через всеукраїнську платформу  «Громадський бюджет»  .

У паперовому вигляді проекти прийматимуть в Центрі надання адміністративних послуг ( вул. Героїв Майдану, 7) та в філії у Садгорі ( вул.І. Підкови, 2).

Консультацію можна отримати у відділі інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради (площа Центральна,1, кабінет 106)  або за телефоном 52-25-79.

 

 

Коментарі