«Буковина» здобула перемогу в домашньому матчі. Фото

Гра закінчилася з рахунком 3:1.

Чернівецька футбольна команда «Буковина»  зіграла в домашньому матчі із командою «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви.

Матч розпочався невдало для господарів поля. Вже на 7 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах Богдана Степаненка. Відзначився Дмитро Шарай. Буковинці одразу мали шанси зрівняти результат. Зокрема, на 15 хвилині зустрічі на удар Ладіка Мелконяна зі штрафного зреагував голкіпер гостей Євген Шкарбан. А через дві хвилини Валентин Рудич забив свій перший гол за «Буковину». Ще до перерви вивести буковинську команду вперед могли Ладік Мелконян та Антон Батрак, однак на перерву колективи пішли за нічийного рахунку.

У другому таймі підопічні Віктора Мглинця втілили свою перевагу у забиті голи. На 52 хвилині вдало виконав штрафний новий капітан «Буковини» Ігор Бойчук, а згодом остаточний рахунок у матчі встановив Александру – Васілє Мунтян (62 хвилина).

«Буковина» святкувала перемогу з рахунком 3:1 та завершила сезон на шостій сходинці, повідомляє «Чернівці.Спорт».