Новини

Перед початком купального сезону на Буковині перевірили чотири місця відпочинку біля води

Цьогоріч водолази вже обстежили чотири місця масового відпочинку на воді.

Архівне фото “Шпальти”

На Буковині триває підготовка до купального сезону. Водолази ДСНС обстежують водойми та місця масового відпочинку, аби перевірити їхню безпечність для відвідувачів.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Чернівецькій області.

Фахівці перевіряють дно водойм, виявляють небезпечні предмети, а також оцінюють наявність рятувальних постів та умови для безпечного відпочинку.

Цьогоріч водолази вже обстежили чотири місця масового відпочинку на воді:
— комплекс для відпочинку «Рутка» у селі Великий Кучурів;
— базу відпочинку «Хвиля» у селі Магала;
— озеро №4 бази відпочинку «Сонячна Долина»;
— міський пляж.

У ДСНС зазначають, що саме ці об’єкти звернулися для проходження відповідних перевірок. Після обстеження вони можуть отримати дозвіл на функціонування за рішенням органів місцевої влади.

Рятувальники наголошують: навіть на офіційно дозволених пляжах варто суворо дотримуватися правил безпеки — не залишати дітей без нагляду, не запливати далеко та не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння.

Буковинців закликають обирати для відпочинку лише перевірені й офіційно дозволені місця.

Коментарі