У програмі — концерт, флешмоб, благодійний ярмарок солодощів, книг і гільз, а також тематичні майстер-класи.

21 травня у Чернівцях відбудеться святкування 20-річчя Міжнародного дня вишиванки під гаслом «Вишиті свободою» — від університетської ідеї до світового символу.
Про це повідомляє Центр культури і дозвілля ЧНУ.
Основні події пройдуть у сквері навпроти Резиденції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
У програмі — концерт, флешмоб, благодійний ярмарок солодощів, книг і гільз, а також тематичні майстер-класи. Під час заходу триватиме збір на зарядну станцію для роти БПЛА студента філологічного факультету Олександра Павлова.
Нагадаємо, святкова програма у Чернівцях розпочнеться о 9:00 хвилиною мовчання на Центральній площі. О 10:00 на Алеї Слави проведуть акцію «Вишита стрічка пам’яті», а вже об 11:00 у міському пологовому будинку №2 відбудеться акція «Народжені у вишиванках».
Також опівдні у Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича презентують програму «Лоно зародження свята», о 15:00 у Центрі розвитку підприємництва покажуть колекцію вишивки на годинниках KLEYNOD, а завершиться день прем’єрою документального фільму «День Вишиванки — шлях до себе» від Суспільне Чернівці у Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука.
Упродовж дня в місті також діятимуть тематичні виставки, присвячені українській вишивці та культурній спадщині.