Новини

Біля гуртожитків на Небесної Сотні у Чернівцях ремонтують тротуари та дорогу: що роблять і коли завершать

Вартість робіт – сім мільйонів гривень.

У Чернівцях поблизу студентських гуртожитків, на ділянці дороги від вулиці Небесної Сотні до Корнія Товстюка, тривають ремонтні роботи.

Через це рух транспорту на вулиці частково ускладнений — тимчасово перекривають окремі ділянки дороги. Водіїв просять враховувати це під час планування маршруту.

Ремонт розпочали наприкінці травня, а завершити планують до 29 серпня цього року.

У тендері на виконання робіт брали участь дві компанії — ТОВ «ПБС» та ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР». Переможцем стала остання, запропонувавши нижчу ціну на понад мільйон – майже сім мільйонів гривень.

В офіційному пресрелізі йдеться, що на ділянці передбачено капітальний ремонт дороги та тротуару: укладання нового асфальтного покриття, часткова заміна бордюрів, облаштування зливової каналізації, а також оновлення пішохідної частини — тротуару.

Як розповів головний спеціаліст відділу ремонтів благоустрою Анатолій, який відповідає за контроль виконання робіт, підрядна компанія ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР» виконання робіт завершить вчасно. Водночас він зауважив, що можуть виникнути непередбачені технічні труднощі.

«Завадити можуть лише непередбачені фактори — наприклад, виявлені підземні мережі, які не були враховані у проєкті. Якщо з’являться додаткові обсяги робіт, це може вплинути на строки завершення», – зазначив представник підрядника.

Наразі у Чернівцях також триває реконструкція тротуарів на вулиці Марії Заньковецької, оновлення тротуарного покриття та інженерних мереж на центральній частині вулиці Руської. Також заплановано ремонт 18 міжбудинкових проїздів, де оновлять і тротуари. Більшість цих проєктів виконує те саме підприємство — ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР».

Фото авторки

Таїсія Мельник, 1 курс, спеціальність журналістика та кросмедійність ЧНУ імені Федьковича

Коментарі