Новини

У Чернівцях розпочали реставрацію історичного будинку на вулиці Ольги Кобилянської

Роботи здійснюють коштом меценатів.

У Чернівцях розпочали реставрацію історичної будівлі на вулиці Ольги Кобилянської

У Чернівцях розпочали реставрацію історичного будинку на вулиці Ольги Кобилянської

У Чернівцях, на вулиці Ольги Кобилянської, 43 розпочали ремонтно-реставраційні роботи житлового будинку початку XX століття. Також у ньому розташована аптека-музей.

Про це «Шпальті» розповіла начальниця Управління охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Вікторія Діденко.

За її словами реставрацію проводять згідно з науково-проєктною документацією, яку затвердили у департаменті інфраструктури та благоустрою у 2023-2024 роках.

«Зараз почали роботи з бічної сторони, згодом перейдуть на фасад. Будинок був у дуже незадовільному стані, особливо зважаючи, що він розташований на одному з найпопулярніших туристичних маршрутів – пішохідній вулиці Ольги Кобилянської. Тому обрали саме його», — каже посадовиця.

Вікторія Діденко також додає, що реставрацію виконують коштом меценатів. Відповідно, термінів закінчення реставрації немає.

Згідно з інформацією на офіційному геопорталі Чернівецької міської ради будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення, що був споруджений на початку XX століття.

У Чернівцях розпочали реставрацію історичної будівлі на вулиці Ольги Кобилянської У Чернівцях розпочали реставрацію історичної будівлі на вулиці Ольги Кобилянської У Чернівцях розпочали реставрацію історичної будівлі на вулиці Ольги Кобилянської

Фото автора

Коментарі