Новини

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» встановили мобільні сканери

Система діє вже у п’яти пунктах пропуску.

фото/ Державна митна служба України

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» на кордоні з Румунією запрацював новий мобільний сканер.

Про це повідомляє Державна митна служба України.

Обладнання дозволяє оглядати транспорт без розвантаження, що пришвидшує перевірку та підвищує ефективність виявлення контрабанди.

Уже завершено встановлення та випробування трьох таких скануючих систем. Крім «Порубного», обладнання запрацює на пунктах пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» (кордон зі Словаччиною) та «Орлівка – Ісакча» (поромне сполучення з Румунією). Останній є важливим торговим маршрутом у напрямку країн Південної Європи та Туреччини.

Ще два сканери наразі проходять фінальні випробування на пунктах «Краківець» і «Ягодин» на кордоні з Польщею.

Митники проходять спеціальні тренінги для роботи з новою технікою. У митній службі наголошують: це — крок до європейських стандартів контролю.

Коментарі