Наступні матчі фінальних серій відбудуться 4 квітня.
30 березня пройшли другі матчі фінальних серій плейоф української Суперліги з волейболу.
Про це пише Чемпіон.
Матч розпочався не дуже вдало для Буковинки, адже одеситки досить рішуче виграли перший сет 26:18, і змусили хвилюватися чернівецьких вболівальників.
Проте колектив з Чернівців забрав наступні три сети та здобув другу перемогу в серії, максимально наблизившись до чемпіонського титулу.
У той же час Добродій-Університет та Галичанка, які змагаються за бронзові медалі чемпіонату України, майже повторили сценарій минулої зустрічі.
Гості знову забрали тільки один сет. І хоча вони боролися за перемогу в кожному з ним, Галичанка вдруге поступилася з рахунком 1:3.
Суперліга України з волейболу – плейоф
29 березня Фінал, другий матч
Буковинка – Балта 3:1 (18:25, 25:17, 25:11, 25:18) – рахунок у серії 2-0
Бронзовий фінал, другий матч
Добродій-Медуніверситет – Галичанка 3:1 (25:21, 21:25, 25:21, 25:23) – рахунок у серії 2-0
Тепер в обох серіях буде невелика перерва, після якої вони повернуться, але в інших містах: Балта та Галичанка виступатимуть в ролі господарок.
Наступні матчі фінальних серій відбудуться 4 квітня. Обидві зустрічі розпочнуться о 17:00 та, можливо, стануть останніми в цих протистояннях, оскільки серії триватимуть до трьох перемог.
фото Ігоря Константинюка