Новини, Репортаж

ФК «Буковина» приймала вдома хмельницьке «Поділля»: якою була гра. ФОТО

Наступний матч Буковина зіграє на виїзді з тернопільською «Нивою» 19 жовтня.

Сьогодні, 13 жовтня, ФК «Буковина» приймала вдома команду з Хмельницького «Поділля». Гра закінчилася з рахунком 1:1.

Про це стало відомо під час гри на домашньому полі жовто-чорних, пише «Шпальта».

У першому таймі рахунок залишався незмінним, 0:0. Вже на 49 хвилині поєдинку рахунок відкрили господарі поля. Гол у ворота Поділля забив центральний захисник Буковини Безуглий.

Проте на 72 хвилині, після кутового, пробивав по воротах жовто-чорних гравець хмельницької команди під номером 13, Пасічник. Тоді від гравця Буковини, Микити Безуглого, м’яч залетів у ворота чернівецької команди.  Тим самим зрівнявши рахунок: 1:1.

Довідково

Це був матч 12 туру Першої ліги сезону 2024/25. Наразі Буковина займає 3 місце у турнірній таблиці групи А, маючи у своєму активі 15 очок. Перше місце посідає Агробізнес маючи в активі 27.

Наступний матч Буковина зіграє на виїзді з тернопільською «Нивою» 19 жовтня. Нагадаємо, що ФК «Буковина» 30 жовтня зіграє в 1/8 фіналу Кубка України. Суперником у поєдинку стане ФК «Пробій» з Івано-Франківщини.