ФК «Буковина» на виїзді з мінімальним рахунком здолав «Металіст»

Єдиний гол у протистоянні з пенальті реалізував Віталій Кольцов.

фото ФК «Буковина»

У рамках сьомого туру Першої ліги України Чернівецький футбольний клуб «Буковина» зіграв в Ужгороді з харківським «Металістом». Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «жовто-чорних».

Про це йдеться на офіційному сайті ФК «Буковина».

Єдиний гол у протистоянні на 44 хвилині з пенальті забив півзахисник «Буковини» Віталій Кольцов.

«У другому таймі «Металіст» перебудувався, тому нам також довелося внести деякі зміни у гру. Але при цьому «Буковина» не дозволила супернику створити якусь серйозну загрозу. Також ми не реалізували свої моменти, які були як у першому, так і в другому таймі, хоча могли ще забити 2-3 м’ячі у ворота харків’ян», — прокоментував перемогу головний тренер «Буковини» Валерій Кривенцов.

Після перемоги в Ужгороді ФК «Буковина» залишається на третьому місці у Групі А Першої Ліги із 10 заробленими очками.

Наступним для «жовто-чорних» матчем стане домашня зустріч з ФК «Минай» 28 вересня.