Юні буковинці вибороли золоті медалі на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА

Золото здобули Олексій Болбочан та Даниїл Циганков.

Збірна України посіла перше місце в командному заліку серед 700 спортсменів з 47 країн на чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який відбувся в Абу-Дабі. На чемпіонаті спортсмени з України завоювали 8 золотих, 10 срібних та 15 бронзових нагород.  Збірна України за офіційними підсумками стає четвертий раз поспіль найкращою у світі.

Про це повідомляє Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА.

З восьми золотих медалей дві вибороли буковинці. Олексій Болбочан четвертий рік поспіль став чемпіон світу, також чемпіоном світу став Даниїл Циганков.

Наймолодший представник збірної України Ігор Григоращук, якому виповнилось 12 років, завоював бронзу на чемпіонаті світу.

Буковинські чемпіони та призери є представниками клубу «golden legion» під керівництвом тренерів Романа Скидана та Олександра Панті.