Новини

Чернівецька «Фазенда» перемогла в фіналі Кубку області з футболу

Кращими гравцями фінального матчу визнано Віктора Масікевича («Фазенда») та Андрія Гордея («Магала»).

Чернівецька «Фазенда» у фіналі Кубку області з футболу зіграла на стадіоні «Буковина» з СФК «Магала».

Про це пише Управління фізичної культури та спорту.

На 17 хвилині матчу ворота Владислава Мельникова вразив гравець «Магали» Андрій Гордей. Щоправда, через 15 хвилин чернівецька команда зрівняла рахунок. Відзначився Сергій Максимчук.

Надалі команди проводили небезпечні атаки, однак основний час фінального кубкового матчу завершився з нічийним рахунком 1:1.

А вже на початку додаткового часу результативний гравець «Фазенди» Віктор Масікевич забив другий гол у ворота «Магали».

Гол Віктора приніс перемогу «Фазенді» – 2:1. Чернівецька команда, яка грала у кубковому фіналі втретє поспіль здобула трофей. «Фазенда» зробила золотий дубль.

Склади команд:

«Фазенда»: Владислав Мельников, Максим Соломян (Віталій Рябий, 117), Дмитро Дучак (Олександр Тодорович, 76), Сергій Максимчук, Віктор Масікевич, Микита Янков, Дмитро Лахман (Олександр Таневський, 69), Валентин Рудич (Андрій Фучинський, 51), Володимир Бербека, Микола Павлюк (Олександр Озарчук, 120), Микола Гречко. Запасні: Василь Мурга, Іван Паньків.

«Магала»: Ігор Стефанишин, Павло Бабій, Сергій Жижиян, Леонід Львов, Андрій Королянчук (Валерій Кукуряк, 59), Михайло Старчук (Олександр Маковійчук, 96), Анатолій Гостюк (Максим Кисліцен, 64), Дмитро Катаранчук, Андрій Лукаш (Андрій Бужениця , 85), Ярослав Ілащук (Ігор Токар, 71), Андрій Гордей. Запасний: Микола Тупкало.